Doradztwo gastronomiczne

Czy marzysz o tym, aby Twoja restauracja była miejscem pełnym zadowolonych Gości?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! W Bon Vivant Advisory specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie gastronomicznym, które pozwoli Twojej restauracji stać się dobrze prosperującym biznesem.

Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces tworzenia nowego lokalu: od pierwszych pomysłów, przez tworzenie oferty oraz menu po wizytę pierwszych Gości. Na bieżąco śledzimy trendy w branży, zarówno w Polsce, jak i za granicą, a łącząc je z latami doświadczenia na rynku, tworzymy jedyne w swoim rodzaju koncepty gastronomiczne.

Gastronomia to także mnogość formalności, jednak i w tym aspekcie możesz liczyć na nasze wsparcie. Podpowiadamy na co zwracać uwagę przy wyborze lokalu, analizujemy umowy i proponujemy skuteczne metody rozwiązania kwestii urzędowych (np. pozwolenie na sprzedaż alkoholu czy odbiory sanepidu).

Współpraca z nami to coś więcej niż tylko doradztwo gastronomiczne, to partnerstwo i pomoc na każdym etapie prowadzenia lokalu gastronomicznego.

Szukasz godnej zaufania usługi doradztwa gastronomicznego?

Napisz do nas!

Umów się na bezpłatną konsultację
Skontaktuj się z nami
BON VIVANT SP. Z O.O.
ul. Hoża 61 lok. U1
00-682 Warszawa
biuro@bvad.pl
+48 535 444 451
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram