Szkolenia

USŁUGA OBEJMUJE:

szkolenia specjalistyczne dla pracowników

trening kooperatywny dla managera

Jedną z częściej świadczonych przez nas usług jest rozbudowany system szkoleń. Nasze szkolenia skierowane są przede wszystkim do managerów, kierowników zmian, barmanów i kelnerów. Obejmują one swoim zakresem szeroką tematykę oraz różnorodną formę realizacji, często dopasowaną do potrzeb i preferencji Klienta. Najczęściej jednak przyjmują formę wykładów, konwersatoriów czy warsztatów. Podczas szkolenia dzielimy się z jego uczestnikami praktyczną wiedzą, opierając się na wielu przykładach. Co istotne, zapewniamy też materiały pomocnicze, które pomagają lepiej przyswoić i usystematyzować wiedzę wyniesioną ze szkolenia.

Oto niektóre z naszych szkoleń:

  • kelnerskie
  • barmańskie
  • baristyczne
  • hospitality management
  • trening kooperatywny dla managera

Trening kooperatywny dla managera to jedyne w swoim rodzaju szkolenie managerskie. W przeciwieństwie do standardowego kursu, trening kooperatywny cechuje duża intensywność połączona z przekazywaniem wiedzy nie przekrojowo, ale w tych obszarach, które wymagają największej poprawy.

Podczas całodniowej sesji, manager porządkuje własną wiedzę wynikającą z doświadczenia w zarządzaniu restauracją oraz uzupełnia ją o wiedzę prowadzącego. Następnie, manager wspólnie z prowadzącym znajduje optymalne rozwiązania omawianych problemów. Dzięki formule treningu, uczestnik nie uczy się gotowych rozwiązań, lecz poznaje sposób samodzielnego szukania i znajdywania rozwiązań w różnych, nieprzewidzianych sytuacjach. Dzień wspólnie spędzony z doświadczonym trenerem czasem skutkuje wskazaniem dziesiątek małych i dużych rzeczy, które mogą poprawić sposób pracy managera. Trening podsumowany jest raportem z uwzględnieniem szczegółowej ewaluacji, która stanowi cenną informację zwrotną dla samego uczestnika, jak i jego pracodawcy.

Umów się na bezpłatną konsultację
Skontaktuj się z nami
BON VIVANT SP. Z O.O.
ul. Hoża 61 lok. U1
00-682 Warszawa
biuro@bvad.pl
+48 535 444 451
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram