Audyt operacyjny dla gastronomii

USŁUGA OBEJMUJE:
  • definiowanie problemów i możliwości rozwoju
  • badanie Mystery Shopper/Tajemniczy Klient
  • wykrywanie i prewencja nadużyć w branży HoReCa

Twój lokal ma dużo Gości i dobre opinie, a zyski są wciąż małe?
Widzisz problem, ale nie wiesz, gdzie popełniasz błędy?

To częste pytania, z którymi zgłaszają się do nas nasi klienci. W końcu pracując długie godziny w restauracji możesz łatwo stracić zdolność obiektywnego spojrzenia na swój biznes.

Odpowiedzią jest audyt operacyjny.

Na czym polega audyt operacyjny?

W ramach audytu obserwujemy, przysłuchujemy się i analizujemy. Na tej podstawie, wyznaczamy główne obszary do poprawy i wspólnie opracowujemy plan naprawczy.

Nasz audyt skupia się na wielu aspektach, takich jak: ocena efektywności operacyjnej, ewaluacja pracy kadry zarządzającej czy sprawdzenie wiedzy i umiejętności kadry niższego szczebla.

Przeprowadzamy również badania typu Tajemniczy Klient, podczas którego oceniamy funkcjonowanie restauracji z perspektywy Gościa.

Audyt operacyjny – sprawdź, jak działa Twoja restauracja i zarabiaj więcej!

Audyt operacyjny to proces, na który składa się wielu etapów, jednak wszystkie prowadzą do jednego celu - lepszego funkcjonowania Twojego punktu gastronomicznego i – w efekcie – zwiększenia zysku.

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa audyt operacyjny? 

Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Z reguły nasz audyt trwa od 1 do kilku dni, ale nie stosujemy sztywno określonych ram czasowych. Najważniejszy jest dla nas efekt i rozwiązanie Twojego problemu.

Z jakich etapów składa się audyt operacyjny?

  1. Pierwszy etap to darmowa konsultacja, na której lepiej poznajemy Twoją sytuację i proponujemy wstępne rozwiązania oraz przedstawiamy koszt usługi.
  2. Następnie przygotowujemy dla Ciebie umowę.
  3. Po podpisaniu umowy prosimy Cię o przesłanie niezbędnych do wykonania audytu dokumentów, spotykamy się z menadżerami, kelnerami i barmanami (jeśli jest taka potrzeba).
  4. Po zebraniu i przeanalizowaniu wszystkich danych, przekazujemy Ci końcowy raport wraz z gotowym do wdrożenia planem działania.
  5. Po upływie miesiąca spotykamy się na rozmowie kontrolnej, żeby sprawdzić, czy wdrażanie procesu naprawczego idzie zgodnie z planem.

 Jak przygotować się do audytu operacyjnego? 

Im więcej danych źródłowych nam dostarczysz, tym szybciej znajdziemy miejsca wymagające naszej uwagi - ale nawet jeżeli dane będą szczątkowe – to będziemy w stanie je odtworzyć i uzupełnić.

Na początek wystarcza nam przekrojowe spojrzenie na funkcjonowanie operacyjne biznesu w ostatnich trzech miesiącach: analizujemy między innymi strukturę kosztów i przychodów, grafiki pracownicze i zakupiony towar. Badamy wszystkie aspekty funkcjonowania firmy, ale nie przejmuj się, bo cały ciężar tego procesu bieżemy na siebie.

Ile kosztuje audyt operacyjny?

Cena audytu operacyjnego jest stała i wynosi 2500 zł netto.

Umów się na bezpłatną konsultację
Skontaktuj się z nami
BON VIVANT SP. Z O.O.
ul. Hoża 61 lok. U1
00-682 Warszawa
biuro@bvad.pl
+48 535 444 451
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram